Imprezy firmowe na jachcie Drawsko

Jeżeli masz dość nudnych spotkań integracyjnych, żeglarskie wyprawy na biznesowym poziomie to doskonała okazja przeznaczona dla przedsiębiorców. Sprawdź jakie atrakcje czekają na uczestników „morskich” wypraw. Malownicza sceneria oraz kontakt z przyrodą z pewnością urozmaici i umili czas spędzony pod żaglami.
Zapraszamy do rezerwacji imprez firmowych na jachcie w pięknych okolicznościach przyrody jeziora Drawsko.

Firmowa impreza integracyjna i motywacyjna na jachcie

Firmowy rejs to doskonała okazja do integracji. Usługa skierowana jest do przedsiębiorców oraz kontrahentów, którzy poszukują oryginalnego pomysłu na organizację uroczystości dla swoich pracowników oraz wspólników biznesowych.
Impreza firmowa na jachcie do doskonała okazja do połączenia negocjacji i motywacji, a także świetny pomysł na polepszenie wizerunku Twojego przedsiębiorstwa.
Zapewniamy rozrywkę, dzięki której uczestnicy rejsu spędzają czas wolny w atmosferze sprzyjającej lepszemu poznaniu się. Rejs jest okazją do zacieśnienia więzi między pracownikami, co pozytywnie wpływa na budowanie relacji wewnątrz firmy, a te z kolei polepszają i uskuteczniają jej funkcjonowanie.
Impreza firmowa to nie tylko okazja do poznania się. To także forma motywacji oraz zyskania lojalności i zadowolenia, będących ważnym aspektem współpracy.
Rejs dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firm. Nasza oferta zapewnia opiekę załogi, posiadającej patent uprawniający do żeglugi po akwenach.
Sprawdź ceny i skorzystaj z rabatów.

Imprezy firmowe na jachcie Drawsko – oferta Słonecznego Czarteru

Dzięki pozytywnym wibracjom każde przedsiębiorstwo będzie mogło pochwalić się najlepszym pracowniczym teamem. Skorzystaj z naszej oferty imprez firmowych. To niepowtarzalna okazja do lepszego poznania się oraz zyskania pozytywnego wizerunku wśród współpracowników.
Zaskocz swoich partnerów biznesowych oryginalnym pomysłem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza online dostępnego na naszej stronie.